دانلود فیلم سینمایی مرد بازنده

داستان فیلم مرد بازنده

احمد خسروی (جواد عزتی) مسئول رسیدگی به یک پرونده قتل می شود. او بالاخره به سرنخ هایی می رسد که این قتل را به یک شبکه فساد اقتصادی وصل می کند. اما او کارش را ادامه می دهد و این باعث می شود که زندگی شخصی او و فرزندانش تحت تأثیر خطرات این پرونده قرار بگیرند.

اما او سرنخ ها را دنبال می کند تا اینکه راز دیگری را برملا می کند که این موضوع با عث می شود که ….

معرفی فیلم مرده بازنده

مرد بانده فیلمی به کارگردانی محمدحسین مهدویان ، تهیه کنندگی امیر بنان و کامران حجازی  و همچنین نویسندگی ابراهیم امینی می باشد که محصول سال 1400 است.

این فیلم در بهمن 1400 در جشنواره فجر اکران شد که نامزد دریافت دو سیمرغ شد . در تاریخ 18 اسفند 1400 در سینماهای سراسر کشور اکران شد.

این فیلم در تهران و مازندران فیلمبرداری شده است.

نقش اول این فیلم برعهده جواد عزتی است. رعنا آزادی ور، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی و مهدی زمین‌ پرداز از نقش های اصلی این فیلم می باشند.

بازیگران فیلم سینمایی مرد بازنده

جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور، بابک کریمی، آناهیتا درگاهی، مهدی زمین‌ پرداز، مجید نوروزی، امیرحسین هاشمی، امیر دژاکام، سجاد بابایی، منوچهر علی‌پور، شبنم قربانی، ونوس کانلی، ملیکا پازوکی

آنچه خواهید دید...

دانلود فیلم سینمایی مرد بازنده با بازی جواد عزتی و رعنا آزادی ور
تصاویر، نقد، خلاصه ، معرفی و لینک های دانلود فیلم سینمایی مرده بازنده
کیفیتلینک
480p (مناسب تلفن همراه) دانلود
720p (مناسب تبلت) دانلود
1080p (مناسب کامپیوتر) دانلود
1080P-HQ (مناسب LCD) دانلود
BLURAY (نمایشگرهای بزرگ) دانلود
دسترسی به همه کیفیت ها دانلود
لینک های دانلود از تاریخ : 8,000 تومان - فعال می شوند

راهنمای دانلود

  1. متناسب با کیفیت و حجم روی دکمه دانلود کلیک کنید.
  2. ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد نمایید.
  3. درگاه پرداخت موردنظر را انتخاب کنید.
  4. روی دانلود فایل کلیک نمایید و خرید را انجام دهید.
  5. مصرف اینترنت با ترافیک نیم بها محاسبه می شود

دانلود فیلم مرد بازنده

به محض انتشار فیلم مرد بازنده در سایت آلفافیلم قرار می گیرد و شما برای دانلود  آن می توانید در ابتدای همین صفحه روی کیفیت مورد نظرتان کلیک کنید.

لینک های دانلود در 5 کیفیت مختلف در سایت قرار می گیرد.

مصرف اینترنت برای دانلود فیلم مرد بازنده از سایت آلفافیلم با ترافیک نیم بها محاسبه می شود.

جدیدترین فیلمها را می توانید در صفحه دانلود فیلم سینمایی دانلود کنید.

بهترین نقدهای فیلم سینمایی مرد بازنده

سیداحسان عمادی

مرد بازنده در همه زمینه‌ها برای محمدحسین مهدویان یک قدم (و حتی بیشتر) به عقب محسوب می‌شود. در مضمون، در اجرا و در فیلمنامه. در مضمون فیلم چیزی بیش از آنچه مهدویان در «زخم کاری» در اطرافش پلکیده نیست. حرف زدن گنگ و مبهم از شبکه‌(های) پیچیده و مخوف فساد اقتصادی در کشور، که مجهز به میلیاردها ثروت و نفوذ در تمام مراکز حساس قدرت‌اند و به هیچ خط قرمز انسانی‌ای پایبندی ندارند و از هیچ جرم و جنحه قانونی و اخلاقی رویگردان نیستند. و باز مثل زخم کاری (و آثار مشابهی چون «روز بلوا»)، همه حرف‌ها در این باره (البته به دلایل قابل درک) در حد اشاره‌های سطحی باقی می‌مانند و با اثری که به موشکافی این موضوع مهم و خطیر بپردازد و مکانیزم و ریشه‌های این فساد را نشان‌مان دهد و از دلایل حل‌نشدنی بودنش بگوید، طرف نیستیم (هرچند تا وقتی آن «دلایل قابل درک» به قوت خودشان باقی‌اند، این سؤال هم باقی می‌ماند که ضرورت و اهمیت پرداختن به چنین سوژه‌ای چیست).

محمدرضا مقدسیان

مرد بازنده حکایت یک مامور آگاهی پا به سن گذاشته‌ای است که زندگی به سامانی ندارد و در پی یک قتل مشکوک باید مسیر آینده زندگی خودش و سر و شکل رفتار حرفه‌ای و خانوادگی‌اش را تعیین کند. او یک شخصیت فرتوت و بازنده است که تلاش می‌کند علی‌رغم خستگی و خمودگی‌هایش کار درست را انجام دهد. داستان حکایت مرد بازنده‌ای است که تلاش می‌کند در انتهای کار، تن به بازنده بود ندهد. تمام زندگی «احمد» (جواد عزتی) صرف کار شده و در این میان ارتباط به سامانی با خانواده و مشخصا پسرش ندارد.کلیت فیلم حکایت بزنگاه‌هایی است که احمد با واقعیت‌هایی در مورد کار و زندگی‌اش آشنا می‌شود و این واقعیت‌ها در قالب موانعی پیش روی او باعث تغییر و دگردیسی او می‌شود. او به شکلی نمادین بر ترس‌ها و دردهای مزمنش غلبه می‌کند تا تصمیمی دیگرگون بگیرد.

کمال پورکاوه

حالا و با تماشای مرد بازنده، محمدحسین مهدویان را می‌توان فیلمسازی دانست که با هر اثر تازه‌اش می‌کوشد فضایی جدیدتر و متفاوت‌تر از ساخته‌های قبلی خودش را به مخاطب عرضه کند. او این‌بار با دستمایه قرار دادن یک داستان جنایی، چنان معمای پیچیده و تودرتویی خلق می‌کند که بسیاری از علاقه‌مندان را به یاد داستان‌های ریموند چندلر و کاراگاه معروف آثارش، فیلیپ مارلو می‌اندازد که در دنیایی از روابط پنهانی، دروغ، منفعت طلبی و حسادت  غرق می‌شود و برای رسیدن به نتیجه نهایی، مجبور از مواجهه با شخصیت‌های بسیاری است که تنها هوش و ذکاوت بالای کاراکتر اصلی ماجرا است که سرنخ‌های اصلی را برای تماشاگر باز می‌کند.

رضا صائمی

به نظر می‌رسد محمد حسین مهدویان در امتداد تجربه‌ای که در ساخت سریال «زخم کاری» بدست آورده به تولید یک اثر سینمایی در همان فضا و موقعیت دست زده است. «مرد بازنده» در بستر ژانر پلیسی و جنایی یک اثر چند دو لایه است که در لایه درونی‌تر آن می‌توان رد پای یک نگاه انتقادی به مسئله «آقازادگی» و مفاسد اقتصادی برساخته از آن را شاهد بود. فیلم، فیلم قصه گویی است و مهدویان مخاطب را در یک درام جستجوگرانه با رمزگشایی از یک قتل مرموز همراه کند که یک سر آن به مافیای دولتی و اقتصادی وصل می‌شود. قصه هم از یک سو ملودرام خانوادگی است و هم از سوی دیگر معمایی و پلیسی اما در نهایت آنچه از این پیوند میان ژانری حاصل می‌شود فیلمی منتقدانه در نقد وضع موجود است. از جمله نکات قابل تامل فیلم می‌توان به فضاسازی چشمگیر آن با قاب بندی چشم نواز، بازی خوب جواد عزتی که با گریم سنگین و متفاوت او برجسته‌تر هم می‌شود و مهمتر از همه بازنمایی چهره تازه‌ای از یک پلیس آگاهی که هم پدری رنجور و زخم خورده است و هم پلیسی مهجور و تنهاست که در نهایت به واسطه نفوذ صاحبان سرمایه و قدرت از حوزه حرفه‌ای خود نیز بیرون گذاشته می‌شود. مرد بازنده قصه روایت مردانی است که به قواعد فاسد برنده بودن تن نمی‌دهند.

عوامل فیلم سینمایی مرد بازنده

کارگردان : محمدحسین مهدویان |  نویسنده : ابراهیم امینی

تهیه کننده:  امیر بنان، کامران حجازی   |  مدیر فیلمبرداری: هادی بهروز |

 

دانلود فیلم سینمایی مرد بازنده با کیفیت Full HD | دانلود فیلم سینمایی مرد بازنده با لینک مستقیم | دانلود فیلم سینمایی مرده بازنده نسخه کامل بدون سانسور 

دیدگاه ها

کلیه حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ می باشد